Nawigacja

 • Wakacyjny czas :)

 • Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

 • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

  Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

  Stopień trudności Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych był w tym roku rekordowo wysoki. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych. Sumienna, ciężka praca, pasja i talent zawsze przynoszą efekty :) Wyniki olimpiad dowodzą, że język angielski i matematyka to dziedziny, w których nasi uczniowie brylują. Oto szczęśliwcy, którzy uzyskali paszport do wymarzonej szkoły średniej:

  Matematyka

  Laureaci:

  Weronika Betiuk
  Gustaw Gabrylewski
  Paweł Michałowski

  Finalista:

  Maciej Sobolewski - jedyny 5-klasista, który brał udział w etapie wojewódzkim :)


  Język angielski

  Laureaci:

  Iga Hajdukiewicz
  Veronica Olechno

  Finaliści:

  Maja Bujalska
  Gustaw Gabrylewski
  Maksymilian Palmer
  Krzysztof Rogowski

   

  Kochani, jesteśmy z Was bardzo dumni i mamy nadzieję, że na kolejnym etapie edukacji będziecie wciąż realizować swoje pasje z takimi sukcesami.

 • Dzień Kobiet 2020

 • Szczęśliwego Nowego Roku!

  Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku życzymy uczniom samych sukcesów w nauce, a rodzicom - wielu powodów do dumy. Niech rok 2020 obfituje w powodzenie i szczęście!

  Dyrekcja i pracownicy PSP nr 1 w Białymstoku

 • Pasowanie na Ucznia Klasy I

  Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom, którzy 23 października, podczas uroczystego pasowania, stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!

 • Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

  Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Życzymy chęci do pracy, dużych postępów, bardzo dobrych wyników oraz wielu sukcesów!

 • Wakacje!

  19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Był to rok pełen wyzwań, ale przede wszystkim wielu sukcesów.

  Przed nami wakacje! Życzymy, aby były one radosne oraz bezpieczne. Drodzy uczniowie - zbierajcie niezapomniane wspomnienia i siły na kolejny rok szkolny.

  Do zobaczenia we wrześniu!

 • Dzień Dziecka

  Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim uczniom zdrowia, radości i uśmiechu.

  Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą!

 • Turniej Tańca

  XI Wiosenny Turniej Tańca już za nami. 23 maja nasza sala gimnastyczna zamieniła się w gorący parkiet taneczny. To było wspaniałe przeżycie artystyczne!

 • Zapraszamy do InstaLing

  Serdecznie zapraszamy uczniów oraz ich rodziców do korzystania z serwisu InstaLing (https://instaling.pl).Zapraszamy do InstaLing - Obrazek 1

  Insta.Ling jest stroną www do nauki m. in. słówek języka angielskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

  Insta.Ling jest dostępny jako strona www, nie trzeba więc niczego instalować na komputerze domowym. Ponadto sesje nauki uczniowie mogą wykonywać na tablecie lub telefonie. Uczniowie powinni codziennie wykonywać jedną sesję nauki, która trwa około 5 minut.

 • Jak wesprzeć dziecko przed egzaminem?

  Praktyczne wskazówki dla rodziców uczniów klas ósmych dotyczące pomocy dziecku w sytuacji stresu przedegzaminacyjnego.

 • Ferie zimowe

  04.02.2019

  Ferie zimowe - Obrazek 1Rozpoczynamy II semestr roku szkolnego 2018/2019. Wszystkim życzymy dużo sił, wytrwałości, chęci i motywacji do nauki, samodyscypliny i powodzenia. Tylko ok. 100 dni nauki szkolnej pozostało do wakacji!!! Trzymamy kciuki za Wasze jak najlepsze wyniki!

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele

 • Lektura na Nowy Rok

  Lektura na Nowy Rok
 • Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

  Szczęśliwego Nowego 2019 Roku! - Obrazek 1

 • Śpiewajcie aniołowie...

  Śpiewajcie aniołowie...

  Koncert kolęd w wykonanu uczniów i nauczycieli PSP nr 1 Białymstoku wprowadził nas w świąteczny nastrój. Oto fragment koncertu:

 • Ogromny sukces naszych uczennic!

  Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom - Amelii Gabrylewskiej oraz Hannie Karetko, które wcielają się w rolę księżniczki Turandot w operze Giacoma Pucciniego "Turandot" w OiFP. Jesteśmy z Was bardzo dumni! heart

  Ogromny sukces naszych uczennic! - Obrazek 1

   

 • Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych

  Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych - Obrazek 1Wspólny projekt naszego przedszkola i szkoły "Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych" odniósł sukces!
  Odbiór nagrody z rąk gospodarzy uroczystości - Podlaskiego Kuratora Oświaty Beaty Pietruszki, Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego oraz dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury Iwony Szcześniak to duże wyróżnienie. Galę rozdania nagród uświetnił występ Chóru Miasta Białystok oraz wspólny śpiew pieśni patriotycznych. Cel konkursu osiągnięty - zintegrowanie uczniów, nauczycieli i rodziców w przeżywaniu świąt narodowych. Brawo!

 • Talenty XXI wieku

  Talenty XXI wieku - Obrazek 1

  25 października 2018 roku w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym podsumowano działania podjęte w ramach V edycji "Talentów XXI wieku". 10 uczniów 8 klasy brało udział w zajęciach prowadzonych w specjalistycznych laboratoriach i pracowniach przez wykładowców Wydziału Architektury, Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, Wydziału Biologiczno-Chemicznego, Wydziału Fizyki, Pedagogiki i Psychologii, Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB oraz Wydziału Lekarskiego z Oddziałami Stomatologii, a także Wydziału Farmaceutycznego i pracowników Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Pięciu uczniów naszej szkoły otrzymało certyfikaty i pamiątkowe medale Talenty XXI wieku - Obrazek 2
  Projekt wspierał utalentowanych uczniów w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, medycyny, informatyki, ekonomii, prawa, przedsiębiorczości i treningu kreatywności. 
  Cieszymy się, że nasi uczniowie w tak młodym wieku czują się na uczelniach, jak ryby w wodzie Talenty XXI wieku - Obrazek 3

  x

 • Ola Dziemiańczuk i Jan Mancewicz z grupą Atom Mini wywalczyli miejsce w półfinałach w programie World of Dance!

  Gratulacje i dalej trzymamy kciuki w pojedynkach na żywo 👏🏼

Aktualności

Kontakt

 • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
  ul. Boruty 18, 15-157 Białystok
 • (85) 676-27-96
  lub 0 694 455 823

Galeria zdjęć